Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rejna - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

240 000 zł47,87 m² 5 013,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 240.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł220 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony na dużej działce o powierzchni 2500mkw. Dom ma dwa wejścia - można podzielić na 2 samodzielne mieszania - strych (99,50mkw.) i parter.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) uwaga: prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i umawianie wizyt wyłącznie przez nasze biuro. Rożno-Parcele - piękny dom wolnostojący! Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł2 460 m² 81,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Inowrocław ul. Rzeczna - działka budowlana w cichej spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 228 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy już 1atrakcyjną działkę zlokalizowaną na granicy miasta Aleksandrowa Kujawskiego cena jednej 135 000zł Działka ma powierzchnię : 1. powierzchnia:1228 m2 2. powierzchnia :1223 m2 sprzedana nr.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,38 m² 5 869,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,38 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł227,35 m² 4 838,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które od pierwszego spojrzenia zostają w pamięci na długo. Na sprzedaż perełka wśród nieruchomości w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 482 m² 66,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w otulinie lasu o powierzchni 1482 m 2 położona w miejscowości Kuczek. Oaza ciszy i spokoju. W sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł51,37 m² 3,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedania lokal handlowo-usługowy mieszczący się na osiedlu Rąbin. Obiekt o powierzchni 51,37 m2 usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rejna

Rejna,kujawsko-pomorskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²